Capsule Chix – oryginalne laleczki dla młodych stylistek

0
758

W świecie elektronicznej rozrywki klasyczne wersje zabawek wydają się mniej atrakcyjnym wyborem, zwłaszcza dla starszych dzieci. Jeśli jednak chcesz choć na chwilę oderwać swoją dorastającą córkę od ekranu smartfona, upominek w postaci zestawu Capsule Chix może przypaść jej do gustu. Zabawka to zestaw lub pojedyncza lalka niespodzianka z dedykowanymi jej odzieżowymi akcesoriami. Akcesoria można swobodnie ze sobą mieszać, tworząc w ten sposób dziesiątki oryginalnych stylizacji.

Co to jest Capsule Chix?

To kolekcja wyjątkowych, miniaturowych laleczek do stylizacji od firmy Cobi. W ofercie firmy znajdziesz pojedyncze laleczki ze zbiorem dedykowanych im akcesoriów i stojakiem do ich ustawienia na półce oraz większe zestawy, w których znajduje się kilka lalek niespodzianek i zbiór dedykowanych im odzieżowych akcesoriów. Co trzeba podkreślić, kupując zestaw kapsuł, nigdy nie wiadomo, na jakie lalki się trafi. Zebranie całej kolekcji może zatem zająć sporo czasu, ale będzie również zachętą dla dziecka do eksperymentowania z różnymi stylizacjami. Laleczki z serii Capsule Chix dostępne są w czterech charakterystycznych stylach wykonania, co otwiera przed dzieckiem niezliczoną liczbę możliwych do wykonania odzieżowych stylizacji. W kapsułach, prócz lalek, znajdują się także ubrania i akcesoria, które można ze sobą swobodnie mieszać i wymieniać pomiędzy laleczkami.

Kogo mogą zainteresować tego typu zabawki?

Laleczki do stylizacji to doskonały pomysł na upominek dla nieco starszej dziewczynki, która interesuje się modą i chce spróbować swoich sił jako stylistka. Takie zabawki powinny przypaść do gustu również miłośniczkom tworzenia większych kolekcji, zwłaszcza że kupując zestawy z serii Capsule Chix, nigdy nie wiadomo, na jakie laleczki się trafi – tworzenie kolekcji może być zatem niezwykle emocjonujące. Oczywiście kolorowe laleczki, które można przebierać na dziesiątki różnych sposobów, mogą spodobać się również młodszym dziewczynkom. Zestaw kilku kolorowych lalek do stylizacji może być zatem atrakcyjnym upominkiem także dla dziewczynek w wieku przedszkolnym czy wczesnoszkolnym.

Oryginalne kapsuły z laleczkami od firmy Cobi mogą stać się inspiracją dla dziewczynek zafascynowanych modą, zachęcając je do tworzenia oryginalnych stylizacji. Zabawki z serii Capsule Chix mogą również pomóc w zbliżeniu mamy i córki, stanowiąc zachętę do tego, by spędzały ze sobą więcej czasu i wspólnie emocjonowały się otwieraniem kolejnych kapsuł z nowymi akcesoriami odzieżowymi i laleczkami do stylizacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here