Przytulanki ręcznie szyte

Rodzice, chrzestni i dziadkowe często zastanawiają się nad tym, co kupić dla malucha w wieku 2,3 czy 4 lat. Przytulanki wydają się czymś banalnym i mało kreatywnym, ale prawda jest taka, że to właśnie takie słodkie przytulasy zyskują niezwykłą wartość i to właśnie z nimi dzieci związują się emocjonalnie. W czym tkwi sekret ręcznie wykonanych przytulanek?

Przytulanki ręcznie szyte to typ zabawki, w której wykonanie trzeba dołożyć wyjątkowo dużo starań. Zaczyna się od doboru nic, muliny czy innego materiału oraz dokładnego przemyślenia budowy misia, lali czy innej przytulanki. Wygląda to więc zupełnie inaczej niż w przypadku zabawek taśmowo produkowanych w fabrykach.

Przytulanki ręcznie robione od serca

W trakcie tworzenia przytulanek autor musi włożyć dużo serca w pracę nad przytulanką i myślę, że ta pozytywna energia udziela się potem innym. Przytulanki to wyjątkowe zabawki, które najczęściej są wybierane jako towarzysze do spania oraz przedmiot, z którymi wiąże się najwięcej wspomnień z dzieciństwa. Dla wielu osób, przytulanka staje się wręcz artefaktem i symbolem, który jako pamiątka jest przechowywany przez nich również w dorosłym życiu. Wiele osób przekazuje swoje stare przytulanki swoim własnym dzieciom, co już całkiem stanowi rewelacyjną sprawę.

Gdzie znaleźć najfajniejsze przytulanki ręcznie robione?

W sieci łatwo znaleźć sklepy online z bardzo bogatą ofertą na przytulanki. Tylko które z nich faktycznie są robione ręcznie a nie na taśmie? Warto sprawdzić to i zapoznać się ze sklepem, do którego się przymierzamy. Czy tworzą sprzedawane przytulanki sami? Czy pozyskują je od innych producentów, a jeśli tak to jakich? Przytulanka może być wyborem na całe długie lata, warto więc dołożyć wszelkich starań, aby podbiła serce naszej pociechy.

Wśród najpopularniejszych przytulanek przeważnie znajdują się pluszaki – misie, dziewczynki – lalki oraz rozmaite inne zwierzątka, np. słoniki, tygryski czy pieski albo kotki. W przytulankach tak naprawdę tylko wyobraźnia nas ogranicza i to jest wspaniałe w tej pracy. Co ciekawe, w takich przypadkach wchodzi również w rachubę stworzenie przytulanki na zamówienie. Oryginalna przytulanka – niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, brzmi to super, prawda? To dopiero byłby pomysłowy i wyjątkowy prezent dla dziecka! Przytulanki ręcznie szyte na zamówienie to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy zaskoczyć pociechę, z którą jesteśmy związani. Warto pomyśleć nad takim nietuzinkowym rozwiązaniem.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here