Zabawki dla dzieci

Zakup zabawki dla swojej pociechy nie zawsze jest łatwy, tym bardziej, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze produkty. Jeśli potrzebujesz inspiracji i chcesz sprawdzić, które z zabawek najczęściej kupowane są przez innych rodziców i dlaczego, koniecznie zapoznaj się z naszym rankingiem.

Dziecięce bestsellery

W naszym zestawieniu najpopularniejszych zabawek, wzięliśmy pod uwagę te produkty, które sprawiają dzieciom najwięcej radości i w ostatnim czasie są im najchętniej kupowane przez rodziców. Są to jednocześnie najpopularniejsze zabawki dla dzieci w Toysbox.pl – jednym z większych i wiodących sklepów z zabawkami w sieci. Oto zestawienie przygotowane w oparciu o listę bestsellerów Toysbox.pl.

Bohaterzy z filmów animowanych i zabawki dla dzieci

Od dłuższego czasu jednymi z najpopularniejszych zabawek są te inspirowane filmami i animacjami dla dzieci. Przyczyna jest prosta – dzieci zżywają się i identyfikują z ulubionymi postaciami. Chcą, by były ich towarzyszami zabaw również poza ekranem. Takie zabawy są bardzo wciągające, inspirujące i kreatywne. Do ulubionych bohaterów w tym momencie należą Biedronka i Czarny Kot z francuskiej animacji Miraculous oraz Pidżamersi czyli bohaterzy również francuskiego serialu animowanego PJ Masks. Zabawki dla dzieci nawiązujące do seriali mają najróżniejsze formy. Do najchętniej kupowanych należą figurka akcji Biedronka oraz maskotki Pidżamersów.

Bakterie, zarazki i Zgnilaki

Czasem trudno zrozumieć wybory dzieci i niejednego rodzica na pewno zdziwi fakt, że do piątki najpopularniejszych zabawek dla dzieci należą Zgnilaki. To figurki w zabawny sposób przedstawiające przeterminowane produkty. Najchętniej kupowany jest sklep z Zgnilakami czyli FeMarket, gdzie można bawić się swoją kolekcją figurek.

Inne, ukochane przez dzieci figurki to Fungusy Amungusy czyli najdziwniejsze zarazki, grzyby, bakterie i mikroby, które wykonane są z miękkiego, nieco lepkiego materiału. Z Fungusów stworzyć można bardzo dużą kolekcję, która zawiera ponad 100 różnych postaci. Jednym z popularniejszych jest zestaw Fungusy w szalce Petriego zawierający lupę powiększającą, dzięki której można, niczym w laboratorium, dokładniej przyjrzeć się zarazkom.

Klocki wciąż na topie

Niesłabnąca popularnością cieszą się także klocki konstrukcyjne. Do najczęściej wybieranych należą te z historycznych kolekcji Mała Armia WW1, Mała Armia WW2 oraz mała Armia NATO. W pierwszej piątce uplasował się Mobilny Zestaw Rakietowy, który można zbudować z 90 elementów. Pojazd przemieszcza się, posiada ruchome elementy. Składanie go zapewnia kreatywną i bardzo rozwijającą zabawę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here