zabawki happy meal

McDonald’s to restauracja owiana sławą na całym świecie. Szacuje się, że jest to czwarty co do wielkości pracodawca na świecie. Cieszy się on popularnością w wielu krajach. Jego ojczyzną są Stany Zjednoczone Ameryki, ale również w Europie, także w Polsce, wiele osób stołuje się właśnie tutaj. McDonald’s stara się poszerzać swoją ofertę o coraz to nowsze rodzaje kanapek.

Jedzenie od McDonald

zabawki happy mealRyba, kurczak, wołowina, wieprzowina, a także dodatki od ogórków, pomidorów, sałaty, cebulę aż po ostrą paprykę są idealnym dodatkiem do kanapek. Można wybrać także wiele zestawów, w skład których wejdzie kilka kanapek, ale także frytki, które także można wybrać ze względu na większość – małe lub duże, także coś do picia, np. pepsi, fanta, sprite, ice tea, czy zwykła woda albo jeżeli dana placówka na to pozwala, może być także opcja z dolewką. Można wybrać także słodkość – shake’a do picia albo ciastko. Jest i też opcja dla najmłodszych – happy meal. Zawiera nie tylko żywność, ale również zabawki.

Zabawki Happy Meal

To jakie zabawki happy meal mamy w zestawie zależy od obecnej oferty. Happy meal za dopłatą jest niejednokrotnie dostępny także z mczestawem. McDonald’s oferuje także aplikację mobilną, dzięki której znacznie łatwiej i szybciej można nabyć wymarzoną ofertę na miejscu. Można także kolekcjonować wszelakie zniżki i rabaty na żywność. Chociażby zakup drugiej zabawki w obecnej promocji kosztuje jedynie 4 złote więcej. Trzeba jednak uważać i pamiętać, że co za dużo to niezdrowo, zwłaszcza dla naszych dzieci. W końcu ten rodzaj jedzenia należy do niezbyt zdrowych. Z tego też powodu w niektórych stanach w Ameryce weszły ustawy zabraniające dodawania zabawek do żywności o określonej zawartości tłuszczu i cukru. Jednakże wpływy z zakupów zestawów z zabawkami zostały potem przeznaczone na budowę dobroczynnej fundacji Ronald McDonald House. Happy Meal to w końcu spora tradycja. Pierwsze zabawki dodawane do zestawów mają swoją genezę w 1979 roku, a więc w przyszłym roku minie już 40 lat odkąd happy meal ujrzał światło dzienne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here