Zabawki minecraft

W ostatnich latach dużą popularność na rynku gier komputerowych zyskał Minecraft. Ta z pozoru prosta i „kanciasta” gra oferuje głębię rozrywki i niesamowity klimat. Nic dziwnego, że zyskała ona wielu fanów. Obecnie hitem stają się filmy na youtubie, w których gracze pokazują, jak budują swoje budowle podczas rozgrywki. Szczególnie zainteresowane są tym dzieci.

Zabawki minecraft

Rozgrywka przeniosła się także z wirtualnej rzeczywistości do świata realnego. Modne stają się zabawki Minecraft, które pokazują postacie z tej zacnej gry. Które dziecko nie chciałoby mieć zabawki z bohaterami ze swojej ulubionej gry? Może warto zakupić taki prezent swojemu dziecku na Gwiazdkę. Uśmiech na twarzach naszego dziecka jest gwarantowany.

Zabawki z gry Minecraft nie są jedynymi hiciorami zabawkowymi. Równie popularne są pluszaki przedstawiające bohaterów popularnej gry na urządzenia mobilne – Angry Birds. Są one na tyle elegancko wykonane, że mogą być nawet ozdobą dziecięcego pokoju.

Zabawki minecraftOczywiście ogromną popularnością cieszą się zabawki na bazie hitowych produkcji filmowych dla najmłodszych. Swego czasu ogromnie modne były wizerunki postaci z filmu animowanego Disney’a – Krainy Lodu. Dzieci uwielbiały Elzę, Annę i Olafa. Inną kultową bajką ostatnich czasów był film Cars. Zyg Zak McQueen zyskał ogromną sławę. Wielu chłopców (i nie tylko) kupowały samochody przedstawiające postaci z tej bajki.

Nie tylko zabawki z postaciami z gier i bajek są popularne. W dużym nakładzie sprzedają się także puzzle z postaciami z bajek. Jest tak już od wielu, wielu lat. Układanki przedstawiające Shreka, Pingwiny z Madagaskaru, czy też Toy Story, były ogromnym hitem nie tylko dla koneserów bajek, ale także puzzlowego szaleństwa.

Jeśli chodzi o postacie z bajek, to dużą sławę zyskały także ubrania z wizerunkami postaci z filmów animowanych i kreskówek. Niejeden chłopak posiadał kiedyś bluzę z Spidermanem. Dziewczynki za to nosiły bluzki z księżniczkami – Kopciuszkiem, Królewną Śnieżką, Roszpunką, czy wcześniej wspomnianą Elzą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here