Zabawki w Mcdonaldzie

Najpopularniejszym fast foodem bez wątpienia jest McDonald. Dotyczy to zarówno nas, jak i osób młodszych, którym wizyta w tym lokalu sprawia niesamowitą frajdę. W mc’donalds również kochamy wygodę w zamawianiu. Wszystko jest to za sprawą mc’drive, w którym cały proces zamówienia oraz odebrania posiłku zatrzymuje 5 minut. Przeczytaj czy jednak posiłek tego typu jest odpowiedni dla dzieci.

Nie od dziś wiadomo, że produkty w znanym fast foodzie z logiem „M” w żaden sposób nie przypomina nawet zdrowego rozwiązania. Produkty nie są wysokiej jakości przepełnione barwnikami oraz masą konserwantów. Ciężko jednoznacznie ocenić jednak każdy wariant oferty burgerów dostępnych w McDonald’s, dziś skupimy się na zestawie dzieci.

Zabawki w Mcdonaldzie

Nie każdy równie optymistycznie stwierdza, że szczęśliwy z nazwy posiłek, zawsze jest produktem zdrowej żywności. Dzieci uwielbiają jednak ten zestaw ze względu na zabawki w McDonaldzie, które od lat robią wielki szał. Wysoka zawartość kalorii oraz sztucznych składników jednak, zamiast przyciągać do siebie rodziców wraz z dziećmi, raczej działa w sposób przeciwny.

Zabawki w McdonaldzieJest jednak pocieszenie w całej tej sytuacji. Według najnowszych wiadomości okazuje się, że McDonald deklaruje się zmienić skład produktów w zestawie Happy Meal. Biorąc pod uwagę tak dużą ilość punktów gastronomicznych, które obecnie funkcjonują pod logiem mcdonalda, nie jest to jednak możliwe w krótki czasie. Zmiany te wprowadzone mają być dopiero do 2022 roku, więc najwcześniej dopiero za 3 lata.

Zmieni się wiele, ale najważniejszą zmiana jest liczba kalorii. Przez ten okres jej liczba ma się zmniejszyć do maksymalnie 600 kcal, w tym tłuszcze mają zajmować tylko 10% tej liczby. Dodatkowymi zmianami mają być dostępne dodatki do Happy Meal’a. Po wszystkich zmianach nie będzie już możliwości dobrania do tego zestawu cheeseburgera. W zastępstwo za dodatkową bułkę w postaci dodatku będzie możliwa wyłącznie woda.

Na moment obecny, póki zmiany nie zostały jeszcze wprowadzone, wizyty z najmłodszymi smakoszami nie powinny mieć często miejsca ze względu na ich zdrowie. Jak widać, marka nie podchodzi do tematu obojętnie i próbuje działać w kontekście zdrowia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here