W ciepłe upalne dni nie wiadomo w co ubrać swoje dziecko, aby się nie przegrzało, a także aby mu było wygodnie i nie poobcierało sobie nóżek. Jednym z pomysłów, które są idealne na ciepłe pory roku są spodenki bloomersy.

Zobacz też: http://www.carpathians.pl/bloomersy-dla-dziewczynki/

Bloomersy

Są to krótkie spodenki, które mają bufiaste, zwiewne nogawki. W takich spodenkach dobrze czują się zarówno młodsze dzieci, jak i starsze. Doskonale przepuszczają powietrze, a także są super przewiewne i wygodne, zatem idealne na cieplejsze dni dla dziecka.

Ten rodzaj spodenek to prawdziwy hit w dziecięcej odzieży. Praktycznie każda mama zakupuje dla swojego dziecka kilka par bloomersów na ciepłe dni.

W dziecięcej garderobie bardzo ważne jest to, by znalazły się ubranka wygodne i przewiewne. Dzieci wykonują wiele aktywności, a więc szybko się pocą i brudzą, a także łatwo przegrzewają. Zatem spodenki bloomersy są idealnym pomysłem dla dziecka w porze wiosenno-letniej. Zapewnią mu swobodę działania, a także ogromny komfort. I oczywiście ty będziesz spokojniejsza, że twojemu dziecku jest wygodnie, przewiewnie i może sobie bez krępacji biegać po podwórku!

Praktyczne i ładne

U mniejszych dzieci zakłada się bloomersy bez nogawek. To tzw. Spodnie typu zakryj pampersa. Małe dzieci w gorące dni nie powinny być ubierane grubo, zatem do wózka taki bloomers bez nogawek to idealny pomysł. Dodatkowo może również służyć jako outfit na plażę, czy też na ogródku, gdy dziecko biega samopas.

U starszych dzieci bloomersy mają dłuższe nogawki, a więc mogą być ubierane na różne okazje. Starsze dzieci przecież już nie noszą pampersów, a więc nogawki mogą być dłuższe, a wygodny krój spodenek będzie pozwalał dzieciom na wykonywanie różnych aktywności.

Jeśli szukasz modnych rozwiązań do garderoby swojego dziecka, koniecznie powinnaś się zaopatrzyć w bloomersy. W młodszym wieku to konieczny musta have dla twojego dziecka. Przyda się w momencie, w którym jeszcze nosi pieluchę, kiedy już z niej zrezygnujesz, a także kiedy już podrośnie do wieku przedszkolaka.

Przeczytaj też: http://www.kochamdbam.pl/jezdzace-zabawki-dla-dziecka/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here