Wózek dziecięcy Bebetto – czym się wyróżnia?

0
1144

Zakupy dla dziecka najczęściej rozpoczynane są od przeglądu wózków. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to nierozerwalny atrybut noworodka. To właśnie w nim maluch rozpoczyna swoją przygodę z poznawaniem świata.

Wózek dziecięcy 2w1- co to za rozwiązanie?

Wózki dziecięce 2w1 to modele wielofunkcyjne. Oznacza to, że przy jednorazowym zakupie otrzymuje się tak gondolę jak i siedzisko, które wraz ze stelażem tworzy spacerówkę. Te elementy sprawiają, że nie będzie już konieczności kupowania nowego wózka. Producenci zapewniają, że takie rozwiązania wystarczają od pierwszego dnia życia dziecka do około trzeciego roku życia. Z tym limitem wiekowym jednak nie należy przesadzać. Mianowicie każde dziecko rośnie w swoim tempie. Oznacza to, że niektóre mogą skończyć korzystanie z wózka już drugim roku życia. Inne natomiast będą go chciały wykorzystywać jeszcze w wieku czterech lat. Tutaj ogromne znaczenie ma również temperament dziecka, ponieważ wielu maluchów zdecydowanie bardziej woli przemierzać ulice, czy leśne ścieżki na własnych nogach. Przyjąć jednak można, że gondola służy od pierwszych dni do około 6 miesiąca. Natomiast spacerówka od 6 miesiąca do 3 roku życia.

Wózek dziecięcy 2w1 od Bebetto – specyfika modeli

Wózki Bebetto wyróżniają się innowacyjnością i ciekawym wyglądem. Producenci chwalą je za bardzo duży komfort prowadzenia, a także stosowane unowocześnienia. Mowa tutaj chociażby o zawieszeniu, kołach, osiach, czy hamulcach. Co istotne producenci stawiają na wysokiej jakości materiały, z których tworzone są wózki. Każda gondola posiada tapicerkę UV 50+, co sprawia, że podróżujący w wózku maluch jest dobrze chroniony przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W ciepłe jak i chłodne dni sprawdza się także dopracowana wentylacja. Poza wykorzystywaną technologią twórcy Bebetto mogą pochwalić się również atrakcyjnym design. Bogate wzornictwo i różnorodność materiałów sprawia, że wózki trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających rodziców. Sklepu takie jak np. https://zakupydladzieci.pl/pl/c/BEBETTO/166 dysponują liniami produktów: Tito, Nitello, Torino, Luca, Bresso, Holland, Vulcano, a także Nico. Wszystkie one cechują się funkcjonalnością, niską wagą, komfortem prowadzenia, a także bezpieczeństwem podróżowania maluszków. Warto porównać ze sobą te modele, żeby znaleźć ten najbardziej odpowiedni. Co bardzo ważne w ofercie Bebetto można znaleźć również wózki bliźniacze i te przeznaczone dla rodzeństwa, które jest w podobnym wieku. Dzięki temu rodzice otrzymują rozwiązanie, które odpowiadają ich wymaganiom i potrzebom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here