Basen z kulkami dla dzieci

Każdy rodzic doskonale wie jak trudno znaleźć dzieciom dobrą rozrywkę. Nasze maluchy szybko się nudzą i wciąż oczekują nowych pomysłów na rozrywkę. Jak temu zaradzić?

Basen z kulkami dla dzieci

Idealnym rozwiązaniem wydaje się basen z kulkami dla dzieci. Sprawdzi się on również u najmłodszych. W przypadku dzieci, które potrafią samodzielnie siedzieć często istnieje możliwość stworzenia baseniku z piłeczkami z maty edukacyjnej. Dziecko po złożeniu maty w basenik ma dostęp do zabawek, wiszących na pałąkach oraz może w pełni korzystać z możliwości jakie dają kolorowe piłeczki. Wiele mat edukacyjnych, posiadających możliwość złożenia w basenik, jest wyposażonych w specjalne otwory, służące do wrzucania piłeczek, co jest dla dziecka zarówno atrakcją, jak i bodźcem wspierającym rozwój. Maluch, niepotrafiący jeszcze chodzić, będzie z pewnością cieszył się możliwością rozrzucania kolorowych kuleczek po całym pokoju, a następnie turlaniem ich i podążaniem za nimi. Na pewno pozwoli to na odpoczynek rodzica od ciągłego wymyślania nowych zabaw.

Basen z kulkami dla dzieci jest bardzo dobrym pomysłem na rozrywkęW sytuacji, gdy basenik z piłkami ma być przeznaczony dla starszego dziecka, musi być przede wszystkim większy. Dobrze sprawdzi się również dmuchany basen do kąpieli pełen kolorowych kulek, jednak można też zainwestować w specjalny basenik przeznaczony do tego typu zabaw. Starsze dziecko będzie miało więcej pomysłów od malucha na zabawę z piłeczkami, a w przypadku posiadania naprawdę dużego basenu może się nawet próbować w nich ukryć. Warto spróbować ukryć zabawek wśród kulek, a gdy dziecko znajdzie jedną z nich zaproponować zabawę z jej użyciem. Jeżeli nasze dziecko będzie skakało i turlało się w piłkach można wrzucić do baseniku kilka pluszowych maskotek. Taki basenik powinien zająć nasze dziecko na dłuższy czas.

Basen z kulkami dla dzieci jest bardzo dobrym pomysłem na rozrywkę

Oczywiście, aby kupić taki basenik trzeba posiadać w domu odpowiednią ilość miejsca, jednak jego brak nie stoi na przeszkodzie, ponieważ zawsze można udać się do parków rozrywki, które oferują nie tylko kolorowe piłki, ale również o wiele więcej atrakcji. Dobrym rozwiązaniem jest również udanie się z takim basenikiem do bliskiej rodziny, która ma w domu więcej miejsca niż my (oczywiście za jej zgodą).

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here