Raczej żaden z rodziców nie cieszy się na myśl o zakupach, których chce dokonać dla swoich pociech. Dziecięce ubranka są bowiem bardzo drogie i jest to ich największa wada. Proste bluzeczki i zwykłe koszuleczki potrafią kosztować nawet i ponad sto złotych za jedną sztukę produktu, a gdyby do tego dodać parę dżinsów czy najbardziej standardowe dresy, z konta mamy czy taty upłynęłoby ładnych parę stówek. Dziecięca garderóbka musi być jednak na bieżąco uzupełniana, dlatego takich zakupów odzieżowych nie da się niestety uniknąć. Gdzie zatem najlepiej zdobywać ubranka i dodatki dla swoich pociech, aby dać im możliwość noszenia porządnych rzeczy, ale jednocześnie na nich nie przepłacać?

Dziecięca garderóbka

Dziecięca garderóbkaNajpopularniejszym miejscem zakupów, w którym większość rodziców zdobywa ubranka dla swoich pociech, są oczywiście sklepy sieciowe. Każdy ma do nich bardzo łatwy dostęp. Występują one we wszystkich galeriach handlowych i na licznych pasażach, których nawet w mniejszych miastach zdecydowanie nie brakuje. W takim Wrocławiu jest aż kilkadziesiąt różnych galerii handlowych! Człowiek może się na nie natknąć dosłownie na każdym kroku, by od razu do nich zajrzeć i zrobić w nich swoje planowane zakupy, oszczędzając tym sposobem swój czas. Każda taka sieciówka dba o swój asortyment. Co sezon zmienia całą zawartość swojego sklepu i projektuje nowe kolekcje, uwzględniając w nich aktualne i obowiązujące trendy. Rzeczy z najnowszych serii są jednak najdroższe, dlatego totalnie nie opłaca się ich kupować, zwłaszcza gdy chodzi o ubranka dziecięce.

Kilkulatek nie zwraca bowiem uwagi na to, co w danym momencie jest modne. Dla niego nawet zupełnie niestylowe spodnie byłyby fantastycznym produktem, jeżeli tylko czułby się w nich wygodnie i mógłby w nich skakać i szaleć do woli. Często natomiast, gdy w sklepie sieciowym pojawia się nowa kolekcja, ubrania pochodzące ze starych serii są przeceniane. W promocyjnych cenach nie kosztują one wiele, dlatego właśnie wtedy należałoby je kupować. Dzięki promocjom można sporo zaoszczędzić!

Nie warto kupować drogich ubrań

Dziecięca garderóbka zmienia się tak szybko, jak zmieniają się same dzieci. W przeciągu kilku tygodni wyrastają one ze swoich ubranek, a rodzic musi zastępować je czymś nowym – po raz kolejny za to wszystko płacąc. Kupowanie drogich ubrań dziecięcych zazwyczaj nie ma po prostu sensu. Zwłaszcza że te tańsze bywają równie świetne, atrakcyjne i przede wszystkim wygodne i jakościowe.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here