Jak widocznie odmłodzić twarz bez użycia skalpela? Poznaj innowacyjną metodę liftingu twarzy ultradźwiękami

Szukasz naprawdę skutecznego sposobu na walkę ze zmarszczkami i nieuchronnym procesem starzenia skóry? Wydaje Ci się, że wypróbowałaś już wszystkie możliwe metody odmładzania twarzy, od najdroższych kremów na zmarszczki aż po specjalistyczne zabiegi u swojej kosmetyczki? Być może przyszedł czas, aby jeszcze silniej zaatakować proces starzenia skóry. Przedstawiamy innowacyjną metodę liftingu twarzy bez skalpela, która pozwoli skutecznie, bezpiecznie i niemal bezboleśnie przywrócić twarzy młody, atrakcyjny wygląd.

Lifting twarzy bez skalpela – czy to możliwe?

Lifting twarzy większości z nas kojarzy się z bolesną i wymagającą długiego okresu rekonwalescencji operacją plastyczną, na którą dodatkowo stać niewielką ilość osób. Trzeba jednak uświadomić sobie to, że przez lata wiele się w tej kwestii zmieniło. Dziś specjaliści medycyny estetycznej dysponują takimi urządzeniami i metodami, które pozwalają przeprowadzić bezoperacyjny lifting twarzy, a przy tym uzyskać efekty podobne do tradycyjnej operacji plastycznej. Jedną z popularniejszych dziś metod liftingu twarzy bez skalpela jest zabieg Sono Queen dostępny w warszawskiej Klinice Miracki. Wykorzystuje innowacyjną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU, która usuwa zmarszczki i ujędrnia skórę bez naruszania jej bariery naskórkowej. Oznacza to tym samym, że zabieg odbywa się w sposób bezpieczny dla pacjenta i nie naraża go na długi oraz uciążliwy okres rekonwalescencji, jak ma to miejsce w przypadku klasycznego liftingu twarzy.

Lifting HIFU – jak to działa?

Sono Queen jest sprawdzonym urządzeniem do liftingu twarzy i ciała, które doskonale reprezentuje całą technologię HIFU. Podczas zabiegu stosuje się ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które intensywnie liftingują skórę, przynosząc przy tym efekt wielowymiarowego ujędrnienia twarzy. Wysokoenergetyczna fala ultradźwięków wykorzystana w urządzeniu Sono Queen wnika aż do trzech warstw skóry: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, rozpoczynając tym samym proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. Zabieg polega na przykładaniu do skóry twarzy głowicy emitującej ultradźwięki, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Wszystko zatem odbywa się w sposób naturalny bez naruszania bariery naskórkowej skóry i narażania pacjenta na szereg powikłań pozabiegowych. Bardzo ważne jest to, że zadowalające rezultaty jesteśmy w stanie uzyskać już po przeprowadzeniu pojedynczej procedury zabiegowej, a jej efekty będą utrzymywać się przez długi czas na skórze. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że najlepsze efekty przynosi terapia 1-3 zabiegów wykonywanych co 3-4 miesiące. Terapia idealnie sprawdzi się przy odmładzaniu skóry na całej powierzchni twarzy – zarówno czole czy okolicach ust, jak i najbardziej wyizolowanych obszarach, np. powiekach. Musimy jednak pamiętać o tym, że efekty nie pojawią się natychmiast po opuszczeniu gabinetu lekarskiego – nasza skóra potrzebuje około 2-3 miesięcy, aby przeprowadzić całkowitą przebudowę termiczną.

Lifting HIFU – nie tylko skóra twarzy

Jeżeli zmagamy z oznakami starzenia skóry nie tylko na twarzy, lecz także ciele, lifting HIFU będzie stanowił doskonałe rozwiązanie na wszelkie tego typu problemy. Sono Queen idealnie sprawdzi się przy redukcji wiotkiej skóry na całym ciele – w tym na brzuchu (również po porodzie) czy ramionach (tzw. pelikany). Specjaliści z Kliniki Miracki polecają tę metodę również przy likwidacji podwójnego podbródka na twarzy.

Więcej informacji na temat liftingu bez skalpela metodą HIFU znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/sono-queen/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here