Przedszkole i żłobek językowy dla dzieci

Prywatne przedszkole i żłobek językowy dla dzieci w wieku 2-6 lat, Kangurek Hop, jest miejscem specjalnie dostosowanym dla potrzeb najmniejszych. Dziecko ma zapewnioną opiekę na wysokim poziomie i może uczyć się zabawy z rówieśnikami. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych osób. Nauczycielki ciągle doskonalą się na studiach podyplomowych, kursach oraz warsztatach. Potrafią ciekawie prowadzić zajęcia i wymyślać interesujące gry i zadania. Rozwój i edukacja dziecka są naszym priorytetem.

W naszej placówce codziennie odbywają się zajęcia z języka angielskiego i co najmniej dwa razy w tygodniu z języka hiszpańskiego. Nauczyciele maja bardzo dobre podejście do maluchów. Bardzo zależy nam na komforcie dzieci.

Dążymy do rozwinięcia wyobraźni przez dzieci. W naszym przedszkolu i żłobku językowym o rozszerzonym profilu artystycznym, dajemy dzieciom możliwość wcielania się w aktorów i muzyków. Rodzice mogą obserwować ich postępy z widowni. Chcemy, aby dzieci rozwinęły w sobie zamiłowanie do sztuki i zobaczyły jej piękno. Stawiamy na wszechstronny rozwój i pokazanie dziecku różnych możliwości wyrażania siebie. Dbamy o dobór pedagogów i nauczycieli, którzy będą w stanie przekazać maluchom wiedzę. Inni pracownicy naszej placówki, tacy jak kucharki, również dbają o dzieci i je uwielbiają.

Dzieci dostają 5 posiłków dziennie. Część posiłków przygotowują same, pod czujnym okiem wychowawczyni. Produkty są zawsze świeże. Dla dzieci z alergiami, jest możliwość przygotowania specjalnych dań.

Zapewniamy dzieciom różne aktywności fizyczne. Na naszym ogródku, uczą się zabawy w grupie, opiekunowie zwracają uwagę na odpowiednią socjalizację. Na spacerach uczymy je zasad bezpieczeństwa. Wspólne posiłki pozwalają poznać zasady właściwego zachowania podczas jedzenia.

Budynek przedszkola i żłobka położony jest w bezpiecznej okolicy i posiada piękny i duży ogród o powierzchni około 1000 m2. Budynek spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Sale dydaktyczne są kolorowe, dzieciom z pewnością nie zabraknie zabawek. Łazienki są dostosowane do potrzeb maluchów. Mamy również salę gimnastyczną, która jest uwielbiana przez naszych wychowanków. Jest przestronna, wyposażona w lustra, drabinki i materace.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę – prywatne przedszkole i żłobek http://kangurekhop.pl/.

Mogą państwo zapoznać się ze szczegółową ofertą naszej placówki. Jest również możliwość sprawdzenia przykładowego rozkładu dnia, jak i galerii zdjęć. W razie pytań, można się z nami skontaktować przez email bądź telefon.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here